Kişisel Verileri Koruma Kurumu 35 Kamu Personeli Alımı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere toplamda 35 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 10.08.2018, 12:46
Kişisel Verileri Koruma Kurumu 35 Kamu Personeli Alımı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu, uzman yardımcısı kadrosunda görevlendirmek üzere toplamda 35 personel alımı yapacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların 10 Eylül – 21 Eylül tarihleri arasında Kişisel Verileri Koruma Kurumu resmi internet sitesi üzerinden elde edilecek başvuru formuyla ve istenilen belgelerle beraber kuruma şahsen veya posta yoluyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

Alınacak 15 uzman yardımcısı hukuk fakültesi mezunu adaylar arasından, 10 personel siyasi bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme mezunu adaylar arasından ve 10 personel elektronik, elektrik-elektronik, elektronik ve haberleşme, bilgisayar mühendisliği ve bilişim sistemleri mühendisliği arasından alınacaktır.

Adayların yukarıda belirtilen bölümlerden birinden mezun olması, hukuk fakültesi mezunu adayları için Kamu Personeli Seçme Sınavı P4 puan türünden en az 70 puan almış olması, siyasal bilgiler fakültesi mezunu adayları için KPSS P33 veya KPSS P38 puan türlerinden en az 70 puan almış olması, mühendis fakültesi mezunu adaylar için KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir.

Adaylarda aranan yaş şartı 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması olarak belirtilmiştir.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu 35 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)