Kırıkkale Üniversitesi 63 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Kırıkkale Üniversitesi DPB aracılığıyla yayınladığı ilan ile 63 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 24.04.2018, 22:45 24.04.2018, 22:40
Kırıkkale Üniversitesi 63 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Bu ilan kapsamında toplam 40 hemşire alımı gerçekleştirilecek. Geriye kalan 23 kişilik kadro için ise fizyoterapist, psikolog, röntgen teknisyeni, ebe ve diğer sağlık personelleri alınacaktır. 

Başvuru Şartları 
Bu ilana başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve kamu haklarından mahrum olmamaları gereklidir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gereklidir. Bu kapsamda yapmış olmak, erteletmek ya da yedek subaylığa geçirilmek yeterlidir. 

İlana başvuran adayların gece nöbetlerinde çalışmalarına engel bir sağlık durumlarının olmaması gereklidir. Adaylar başvuru tarihi itibariyle herhangi bir SGK kolundan emeklilik ya da yaşlılık aylığı almamalıdır. 2016 yılında yapılan KPSS sınavından puan almış olmak da şartlar arasındadır. İstihdam edilecek pozisyon türü sözleşmeli olduğu için adayların son 1 yıl içerisinde kamu kurumlarındaki sözleşmelerinin feshedilmemiş olması gereklidir. Ancak belirlenen birtakım istisnalar bu durumun dışındadır. 

Adayların ilanda belirtilen eğitim şartlarını da sağlamaları gereklidir. Bunu aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Tüm bu şartları sağlayan adaylar güvenlik soruşturmasından geçirilecektir. Soruşturma neticesi olumlu olan adayların ataması gerçekleştirilecek iken olumsuz sonuçlananlar atanamayacaktır. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
Bu ilana başvurular şahsen yapılacaktır. Adayların Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına bizzat giderek başvuru yapmaları gereklidir. Posta veya sair yollarla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Bu ilan için belirlenen son başvuru tarihi ise 8 Mayıs olarak ilan edilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular da kabul edilmeyecektir. 

Başvuru esnasında ibraz edilen belge ve bilgilerin doğruluğu başvuran adayın sorumluluğundadır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)