Kemer Belediyesi 15 Geçici İşçi Alımı

Kemer Belediyesi Başkanlığı İŞKUR aracılığıyla yayınladığı ilan ile 15geçici işçi alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 28.04.2018, 11:43
Kemer Belediyesi 15 Geçici İşçi Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar 
Kemer Belediyesi tarafından yapılacak alımlarda adaylar beden işçisi statüsündeistihdam edilecektir. Ayrıca kamu kurumunda çalışacak bu işçiler geçici süreli olarak istihdam edilecektir.  İşçiler Kemer Belediyesi sınırlarında çalıştırılacaktır.

Başvuru Şartları 
Bu ilana başvuru yapan adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. En fazla öğrenim seviyesi ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunulmamıştır. Bunun yanı sıra işçilerin vardiyalı olarak çalışmaya uygun olmaları gerekmektedir. Zira belediye gece ve gündüz vardiyalı olarak çalıştıracağını ilan etmiştir. Ücret olarak ise asgari ücret verileceği ifade edildi. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
Bu ilan İŞKUR üzerinden yayınlanmıştır. Dolayısıyla başvuru yapacak adaylar da başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirmek durumundadırlar. Bu kapsamda adaylar İŞKUR il müdürlüğüne giderek meslek danışmanları aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra adaylar internet üzerinden de başvuru yapabileceklerdir. Bunun için kişilerin İŞKUR sistemine üye olmaları gereklidir. Üyelik işlemleri deyine İŞKUR’un resmi internet sitesinden kolaylıkla yapılabilecektir. 

Tüm bu aşamaları geçtikten sonra adaylar Kemer Belediyesi işçi alımı ilanına başvuruda bulunabilirler. Bu ilan için son başvuru tarihinin 7 Mayıs olduğunu da ifade etmemiz gerekir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirilmeyecektir. Ayrıca başvuru esnasında verilen bilgi ve belgelerin doğru olması başvuran adayın sorumluluğundadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)