Kaymakamlık 90 Güvenlik Korucusu Alımı

Sason Kaymakamlığı’nca yayınlanan güvenlik korucusu alımında ilçe içindeki köy ve mahallelerde görevlendirmek üzere 90 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 09.08.2018, 17:58 09.08.2018, 18:10
Kaymakamlık 90 Güvenlik Korucusu Alımı

Batman Sason Kaymakamlığı’nın yayınladığı ilanda, Sason ilçesi içerisinde yer alan köy ve mahallelerde görevlendirmek üzere 90 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 16 Ağustos 2018 olarak belirtilmiştir. Başvurular, Sason Kaymakamlığı resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Güvenlik Korucusu alımına başvuracak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en fazla 30 yaşında olması, okuryazar olması, kamu haklarından mahrum olmaması ve askerlik hizmetini yapmış olması gerekmektedir.

Ayrıca adayların 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu’nda yer alan terör suçlarına katılmamış ve bu konuda hüküm giymemiş olması, kan davasına karışmamış olması, görev yapacağı köyde en az 1 yıldır ikamet ediyor olması, görevini devamlı yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemine sahip olmaması, siyasi parti üyesi olmaması olarak belirtilmiştir.

Batman Sason Kaymakamlığı KPSS şartsız 90 güvenlik korucusu alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)