Kavak Öğretmenevi En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Kavak Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız en az ilkokul mezunu 5 kamu personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.07.2018, 21:02
Kavak Öğretmenevi En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Başvuru Usulü

Samsun’da bulunan Kavak Öğretmenevi’nde istihdam edilmek üzere 5 kişi alınacaktır. Bu pozisyonlar için ülkenin her yerinden yapılan başvurular kabul edilecek. Başvuru yapacak adaylar en az ilkokul mezunu olacaktır. İlkokul, lise, önlisans ya da lisans mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak kişilerde KPSS şartı aranmamaktadır. Başvurular İşkur üzerinden alınacağı için online ya da İşkur müdürlüklerine gidilerek başvuru yapılabilir. Son başvuru tarihi ise 12 Temmuz 2018 tarihidir.

2 Farklı Alanda Alım Yapılacak

Öğretmenevinde çalışmak üzere 2 kişi pide ustası alınacaktır. Çamaşırhane hizmetlerinde görev almak içinse 3 kişi alınacaktır. Adaylar İşkur iş başvuru numarası ile ilgili kadrolara başvuru yapabilirler. İkametgâh şartı aranmaksızın başvurular kabul edilir.

Merkezi sınav kapsamında başvuru yapan adaylar arasında sınav başarısına göre sıralama yapılır. En yüksek puanı alan adaydan başlamak üzere kadronun 3 katı kadar kişi nihai listede yer alır. 5 kişi alınacağı için nihai listeye 15 kişi girecektir.

Nihai listede yer alan adayların ismi işveren kuruluşa bildirilir. Bu kişiler için yazılı ve sözlü sınav tarihi ilan edilir. Yapılacak olan yazılı ve sözlü sınavda başarılı olan adaylar Kavak Öğretmenevi bünyesinde kamu personeli alımı yapılacaktır..

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
ArdaTuran 3 yıl önce
Engelliler için ilan yokmu?
m kaya kemerli 2 yıl önce
ilk okul mezunuyim yas 49 evliyim 4 cocuguk babasiyim elazigda otuyorum