Karayolları Genel Müdürlüğü Lise Mezunu 63 Kamu Personeli Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü 31 Şehre Lise mezunu 32 Engelli ve 31 Eski Hükümlü kamu personeli alımı yayınladı. Alınacak şehir ve kadro dağılımı aşağıdaki link adresinde mevcuttur.

Kamu Personeli Alımı 27.06.2018, 22:05 27.06.2018, 23:06
Karayolları Genel Müdürlüğü Lise Mezunu 63 Kamu Personeli Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü ülkemizde bulunan bütün bölge müdürlüklerine 63 kamu personeli (büro işçi) alımı gerçekleştiriyor.

Alımlar 31 şehre yapılmaktadır. Alımlar kpss ye girmiş adaylar arasından yapılacaktır. Sözlü (mülakat) sınavı uygulanacaktır. Başvuracaklar lise mezunu olması gerekmektedir. Başvurular iş kurumu üzerinden şahsen veya on-line olarak yapılabilir.

Alım yapacak şehirler; Aydın, Denizli, Manisa, Uşak, Konya, Ankara, Düzce, Ordu, Batman, Diyarbakır, Siirt, İzmir, Bolu, Tokat, Artvin, Gümüşhane, Şanlıurfa, Bitlis, Burdur, Kütahya, Erzincan, Kars, Giresun, Trabzon, Van, Erzurum, Antalya, Burdur, Bursa, Çanakkale ve Erzincan olarak yayınlanmıştır.

Alınacaklar 63 kişi Sözleşmeli Büro İşçisi olarak iş kurumu üzerinden 6 Temmuz 2018 bitimine kadar başvuru yaparak alım sağlanmaktadır. Adayların İŞKUR durumu Engelli, Eski Hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olmaları gerek.

Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bulaşıcı hastalığı bulunmamak, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak ve ekip çalışmasına yatkın olmak.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecek.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Sedat şen 3 yıl önce
İşe girmek istiyorum