Karadeniz Teknik Üniversitesi 14 Hemşire Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 13 Eylül 2018 de devlet personel başkanlığı üzerinden yayınladığı ilan ile 14 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 13.09.2018, 19:36
Karadeniz Teknik Üniversitesi 14 Hemşire Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesine istihdam edilmek üzere 14 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli kamu personeli alınacaktır. Başvurular Şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 02 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 14 kişi için şartlar: Üniversitelerin Hemşirelik 4 yıllık programından mezun olmak.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Müracaatlar; 18 Eylül 2018 tarihinde başlayıp 02 Ekim 2018 tarihi mesai saati bitimine ( Saat 17.00) kadar devam edecektir. Bu tarihten itibaren yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir.

Bilgi almak isteyenler için Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Şubesi adresinden alınabilir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Hemşire alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@