Kamu Kurumlarına Kamu Personeli Alımı İlanları (5 Haziran 2018)

İŞKUR tarafından 5 Haziran 2018 de yayınlanan ilanlar ile kamu kurum ve kuruluşlarına normal, engelli ve tmy personel alımları ilan edildi. Başvuracaklarda KPSS’siz ve KPSS 60 puanı çeşitli ilanlar mevcuttur.

Kamu Personeli Alımı 05.06.2018, 23:05
Kamu Kurumlarına Kamu Personeli Alımı İlanları (5 Haziran 2018)

İş kurumunun yayınladığı farklı ilanlarda ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir. Alınacaklar büro memuru ve işçi olarak görevlendirilecektir. İlanın içeriğine göre kpss’siz ve kpss girmiş olma şartlı ilanlar mevcuttur. Ayrıca engelli, tmy ve normallerin başvurucakları ilanlar belirtilmiştir.

İŞKUR tarafından 5 Haziran 2018 tarihli resmi ilana göre Jandarma Genel Komutanlığı Komando Tugay Komutanlığı Kışla Gazino Müdürlüğü Tarafından Ambar Sorumlusu  ile Çamaşırcı (Genel) alımı yapılacağı duyuruldu. Ambar Sorumlusu alımı için: Askeri bir kurumda çalışabilecek kişilik  ve karaktere sahip olmak. 30 yaşından gün almış olmak, BİMED muhasebe programı eğitim sertifikasına sahip olmak, (belge istenecek) enaz bir yıl askeri gazino sosyal tesislerinde çalışmış iş tecrübesine sahip olmak (sgk dökümü istenecek) bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak(meb onaylı) kendini geliştirilebilmeli yeniliklere açık olmalı. Siirt'te ikamet ediyor olmalı. Başvurular İş İlan 00004472411 numarası ile başvuru yapabilir. Çamaşırcı (Genel) alımı için: Askeri bir kurumda çalışabilecek kişilik  ve karaktere sahip olmak. 30 yaşından gün almış olmak, enaz bir yıl askeri gazino sosyal tesislerinde çalışmış iş tecrübesine sahip olmak (sgk dökümü istenecek) bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak(meb onaylı) kendini geliştirilebilmeli yeniliklere açık olmalı, Siirt'te ikamet ediyor olmalı. Başvurular İş İlan  00004472414 numarası ile başvuru sağlanabilir.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) 'e 2 kişi Engelli Büro Memuru (Genel) alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular İş İlan 00004447016 numarası ile yapılacak. Lisans düzeyinden ilanda belirtilen bölümlerden mezun olanlar arasından Engelli Kamu Personeli Alımı Sınavı EKPSS girenler ilana başvurabilecek.

Afyonkarahisar Ahmetpaşa Belediye Başkanlığı Tarafından Beden İşçisi (Genel) alımı ile Kayıhan Belediye Başkanlığı Mezar Kazma İşçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Beden İşçisi (Genel) alımı için: En az ilköğretim mezunları arasından Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesinde ikamet edenler başvurabilecektir. Başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmez. Başvurular İş İlan  00004474412 numarası ile başvuru yapabilir. Mezar Kazma İşçisi alımı için: En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunları arasından Afyonkarahisar İhsaniye ilçesinde ikamet edenler başvurabilecektir. Başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmez. Başvurular İş İlan 00004472737 numarası ile başvuru yapılabilir.

Kocaeli ili Gebze Kaymakamlığı Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 'ne 1 kişi Bulaşıkçı (Stevard) ve 1 kişi Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular İş İlan 00004475390 ile 00004475223 numaraları ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi.

MSB Personel Daire Başkanlığı "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçisi alımı için: Ortaöğretim mezunları KPSS sınavına girmiş olmak şartıyla başvurabilecektir. Başvurular İş İlan  00004470328 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. MSB Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı Engelli Bilgisayar Teknisyeni alımı için: Lise düzeyinden Bilgisayar, Bilişim Teknolojisi mezunları başvurabilecektir. Ankara ANT Batı Bölge Müdürlüğünde çalıştırılacaktır. Taleplere 2016 veya 2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS)  puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvurular İş İlan 00004448635 numarası ile yapabilecektir.

Malatya ili Hekimhan Belediyesi 'ne 1 kişi Bilgisayar Bakım Ve Onarımcısı alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular İş İlan 00004472759 numarası ile yapılabilir. En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise) mezunu olanlar başvurabilir. MEB onaylı  bilgisayar bakım ve onarım belgesi sahibi olmak, bilgisayar bakım ve onarım işlerinde  en az  1 yıl çalışmış olması. B ehliyet sahibi olmak şartları ilanda belirtildi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)