Kalkınma Ajansları Personel Alımları

İzmir ve Mevlana Kalkınma Ajansları yayınladıkları ilanlar ile farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere personel alımı yapacaklarını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 27.04.2018, 01:56
Kalkınma Ajansları Personel Alımları

Alım Yapılacak Pozisyonlar
İzmir Kalkınma Ajansı destek personeli, İç denetçi ve uzman personel statülerinde toplam 8 personel istihdam edileceğini açıkladı. Mevlana Kalkınma Ajansı ise uzman, iç denetçi ve destek personeli kadrolarına toplam 11 personel alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru Şartları 
Her bir kadro için adayların özel şartları sağlamaları gerekmektedir. Ancak bu şartların haricinde tüm adayların taşımaları gereken birtakım ortak şartlar da bulunmaktadır. Bu kapsamda adayların Türk vatandaşı olmaları ve kamu haklarından mahrum olmamaları gereklidir. Erkek adaylar için ise askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. 

Yurt içi veyahut da yurtdışı seyahat engeli bulunmayan adayların başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıca adayların görev yapmaya engel akıl sağlığı rahatsızlıklarının da bulunmaması gereklidir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
İzmir Kalkınma Ajansı için son başvuru tarihi 2 Mayıs olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmak isteyen adaylar ilgili belgeler ile şahsen başvurularını yapabilirler. 
Mevlana Kalkınma Ajansı için son başvuru tarihi 30 Nisan olarak belirlenmiştir. Adayların bizzat giderek kuruma başvuruda bulunmaları icap etmektedir. 

Başvurular esnasında eksik ya da yanlış bilgi veren adaylar hakkında yasal işlemler yapılacaktır. Bu sebeple adayların dikkatli bir şekilde bilgilerini doğru vermeleri icap etmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)