Kadrolu Memur Büro Personeli Ve Şoför Alımı

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınlanan ilan ile KPSS girmiş olma şartı ile 29 kişi büro memuru, destek personeli ve şoför alım ilanı yayınladı. Lise önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabiliyor.

Kamu Personeli Alımı 02.07.2018, 16:50
Kadrolu Memur Büro Personeli Ve Şoför Alımı

DPB' nda yayınlanan ilan ile İzmir Bakırçay Üniversitesine yerleştirilmek üzere KPSS sıralaması ile büro personeli, şoför, tekniker, çözümleyici, programcı, hemşire ve psikolog (memur ve kamu personeli kadrolarına) alımı yapılacaktır. Adaylar lise, önlisans ve lisans mezunu olması ve KPSS sıralaması ile alım sonuçlandırılacaktır.

Üniversitenin çeşitli birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrası ve Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca 2016 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Kimlik belgesi fotokopisi. Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi. Başvurulan unvan için istenmiş ise sertifika fotokopisi ve/veya çalışmaya ilişkin belge. Lisans mezunları için 2016 KPSSP3 puanını gösteren belge, Ön lisans mezunları için 2016 KPSSP93 puanını gösteren belge, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puanını gösteren belge. 1 adet fotoğraf, Tecrübe belgesi ve SGK hizmet dökümü olması gerekmektedir.

Adaylar yukarıda belirtilen belgeler ile birlikte 16 Temmuz 2018 tarihi mesai bitimine kadar İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru sırasında Beyan Formu doldurulması gerektiğinden posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.) Not: Adaylar belirtilen unvanlardan yalnızca birine başvuru yapabilirler.

İzmir Bakırçay Üniversitesine personel alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)