İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapacak

İzmir Kalkınma Ajansı DPB aracılığıyla yayınladığı ilanda farklı pozisyonlarda değerlendirilmek üzere toplam 8 personel alımı yapılacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 19.04.2018, 23:30
İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapacak

İZKA Alım Yapılacak Pozisyonlar 
Bu ilan kapsamında istihdam edilecek personellerden 6’sı uzman personel olarak değerlendirilecek iken geriye kalan 2 kişi de destek personel ve iç denetçi pozisyonlarında çalıştırılacaktır. Personeller İzmir ilinde çalışacaklardır. 

Başvuru Şartları 
Başvuracak adayların Türk vatandaşı olmaları ve kamu haklarından mahrum olmamaları gereklidir. İlana erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilir ancak erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları veyahut da en az 1 yıl tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Ancak askerliği yapmış olan kişilerin daha avantajlı olacağı da ilanda belirtilmiştir. 

Uzman personel kadrosuna başvuracak adayların ilanda belirtilen eğitim şartını sağlamaları gereklidir. Buna ek olarak mezun oldukları bölümün karşılığında belirtilen KPSS puan türünde de en az 80 puan almış olmaları gereklidir. Adayların 50 yaşını doldurmamış olmaları gereklidir. Ayrıca belirtilen alanlarda en az 5 yıllık deneyim şartı da bulunmaktadır. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
İlan kapsamında başvuru yapacak adaylar İzmir Gümrük’te bulunan İzmir Kalkınma Ajansı’na şahsen ya da posta ile başvurmalıdırlar. Başvuru sırasında gerekli belgelerin de ibraz edilmesi gerekir. Son başvuru tarihi ise 4 Mayıs 2018 olarak belirlendi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)