İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Memuru Alıyor

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi’nce yayınlanan personel alımı ilanında 42 zabıta memuru alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 20.07.2018, 20:32
İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Memuru Alıyor

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi’nde görevlendirmek üzere 42 zabıta memuru alımı yapılacaktır.

Yapılacak olan 42 zabıta memuru alımı için adayların 6 Ağustos – 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında Zeytinburnu Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmaları istenmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 zabıta memuru alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, herhangi bir önlisans programından mezun olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması, kamu haklarından mahrum olmaması, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suçtan dolayı mahkum olmaması gerekmektedir.

Adaylarda aranan sınav şartı ise 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P93 puan türünden ne az 70 puan almaktır. Erkek adayların en az 1.67 metre boya sahip olması ve kadın adayların en az 1.60 metre boya sahip olması istenmektedir.  

Başvuru yapacak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmaması ve yapılan güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında herhangi bir sakınca bulunmaması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.  

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 zabıta memuru alımı başvuru kılavuzunu incelemek için tıklayınız.   

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)