İŞKUR Üretim Planlama Memuru İlanları

Hem kamu hem de özel sektör ilanlarını yayınlayan İŞKUR hali hazırda üretim planlama memuru alımı için toplam 29 güncel ilana sahip.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2018, 22:25
İŞKUR Üretim Planlama Memuru İlanları

Başvuru Şartları
Bu ilanlara başvuracak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve kamu haklarından yasaklı olmamaları istenmektedir. Bunun yanı sıra her bir ilanda farklı eğitim seviyeleri belirtilmektedir. Dolayısıyla bu ilanlara bakılarak eğitim şartının kontrol edilmesi icap etmektedir.

İlanlara erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilmektedir. Ancak erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin olmaması istenmektedir. Bu sebeple askerlik durumuna dikkat edilmelidir. Bir diğerşart ise yaş şartıdır. Her bir ilanda işverenin yaş şartları değişebilir. Dolayısıyla adaylar ilanların her birisinde bu şartı incelemelidir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
Bu ilanlar İŞKUR üzerinden yayınlandığı için başvurular da İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Dolayısıyla adayların İŞKUR sistemine kayıt olmaları ve ardından başvuru yapmaları gereklidir. Sisteme kayıtlı olan kimseler ise en yakın İŞKUR il müdürlüğüne giderek başvuru yapabilecekleri gibi internet üzerinden de başvurularını yapabilirler. 

Başvuru esnasında yanlış bilgi ya da belge sunan kişiler hakkında yasal işlemler yapılacaktır ve başvuruları da kabul edilmeyecektir. Dolayısıyla istenen bilgi ve belgelerin son derece dikkatli birşekilde hazırlanması gerekmektedir. Başvuru tarihleri kaçırılması durumunda da başvurular alınmayacağı için hak kaybı yaşamamak adına bu hususlara dikkat etmek gereklidir. Sorumluluk başvuranlara ait olacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ahmet alagoz 3 yıl önce
İsterseniz milyarlarca kadrolu eleman alin ama herkes kendi akrabasini esini dostunu aliyo biri de demiyo bu kadar haksizlik nolacak ama ben yinede sevinirim en azından biri daha iş sahibi oldu die ama bize denk gelmez surunmeye devam el altında...
Şükran Uzun 2 yıl önce
Ben Inter net üzerinden nasıl başvurabilirim