İŞKUR Şoför Alım İlanları Nisan 2018

Kamu ve özel sektör kuruluşları İŞKUR üzerinden şoför alımı ilanları vermeye devamediyor. Bu kapsamda 3 bin üzerinde güncel ilan bulunmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 27.04.2018, 03:57
İŞKUR Şoför Alım İlanları Nisan 2018

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Şoför alımları için hem özel hem de kamu kurumları ilanlar yayınlamaktadır. Bu kapsamda makam, yolcu, yük, traktör, kamyonet, çekici gibi daha birçok alanda şoför aranmaktadır. Gerekli ehliyetlere sahip kişiler bu araçları kullanmak ve istihdam edilmek için başvuruda bulunabilirler. 

Başvuru Şartları 
Şoför alımı ilanları çok farklı kurumlar tarafından verildiği için her birilanda aranan özel şartlar farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak adayların görevlerini yapmaya engel bir durumlarının olmaması, en az ilkokul mezunu olmaları, gerekli ehliyete sahip olmaları, Türk vatandaşı olmaları, askerlik ile ilişiklerinin olmaması ve yaş şartı gibi şartlar istenmektedir. 

Bu şartları sağlayan adaylar kuruma başvuru yapabilirler. Ancak bazı kurumlarda çok daha farklı şartların istendiği de olabilmektedir. Bu gibi durumlar için ilanların detaylı bir şekilde incelenmesi icap etmektedir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilanlar İŞKUR üzerinden yayınlandığı için başvuruların da İŞKUR üzerinden yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda adaylar İŞİKUR il müdürlüklerine giderek başvuru yapabilecekleri gibi İŞKUR internet sitesi üzerinden de başvurularını yapabilirler. Bunun için sisteme üye olmak gerekmektedir.

İŞKUR şoföralımı ilanları için son başvuru tarihi değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla her bir ilanın özel olarak incelenmesi ve başvuru tarihlerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Bekir özcan 2 yıl önce
Olumlu görüyom
Hüseyin cahit avşar 2 yıl önce
İyi bir side
ABDULLAH ÖZBAKIR 2 yıl önce
YENİ GÖRDÜM