İŞKUR Kamu İşçi Alımı İlanları Haziran 2018

İŞKUR üzerinden bu hafta içerisinde farklı şartlarda 50 ilan yayınlandı. İlköğretim, lise, ön lisans ve lisans düzeyinden KPSS'li ve KPSS'siz işçi alımı yapan kurumlar var. Normal adayların yanı sıra engelli, tmy ve eski hükümlü ilanlarda yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 08.06.2018, 22:18
İŞKUR Kamu İşçi Alımı İlanları Haziran 2018

8 Haziran 2018 tarihi itibariyle İŞKUR üzerinden geçtiğimiz hafta içerisinde yayınlanan ilanları sizler için bir araya getirdik.

Kastamonu Karaçomak (DSİ) Sulama Birliği 08 Haziran 2018 de işçi alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 18 Haziran 2018 tarihine kadar aşağıda belirtilen iş ilan numaraları ile başvura bilirler. KPSS şartı aranmamaktadır. Çiftçi tarla ürünleri zirai sulamacı 1 kişide aranacak şartlar: En az ilkokul mezun olması, B ve A2 sınıfı sürücü belgesine sahip ve Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama Sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır. İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00004482526 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 18 Haziran 2018 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlar başvurabilir. Alınacak işçiye 4857 sayılı iş kanunu hakları verilecektir.

Ankara Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu tarafından 8 Haziran 2018 tarihli ilana göre Aşçı ve Yemekhane servis işçisi alımı yapılacağı bildirildi. Aşçı alımı için 00004482426 numarası ile yayınlanan ilanda en az ilköğretim en fazla lisans mezunlarının başvurabileceği bildirildi. Özel Şartlar: Başvuran adaylardan en az 3 yıllık iş deneyimi istenecek olup istenen belgeyi (çalıştığı işyerlerinden alınacak çalışma belgesi) teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır. Alınacak personele asgari ücret ödenecektir. Yiyecek İçecek Hizmetleri Kalfalık Belgesi, MEB onaylı Hijyen Eğitimi kurs bitirme belgesine sahip olmak, MEB onaylı Mali Mevzuat - Gıda Güvenliği Standartları sertifikasına sahip olmak gerekmektedir.

Yemekhane servis işçisi alımı için 00004482748 iş ilan numarasıyla yayınlanan ilanda ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvurabileceği bildirildi. Başvuran adaylardan en az 6  ayllık iş deneyimi (toplu yemek yapan işyerlerinde) istenecek olup istenen belgeyi (çalıştığı işyerlerinden alınacak çalışma belgesi) teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır. MEB onaylı Hijyen Eğitimi kurs bitirme belgesine sahip olmak gerekmektedir.  En az 1 yıllık  B sınıfı ehliyete ve SRC belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Kırşehir Sıdıklı Sulama Birliği Ziraat Mühendisi Alımı. Başvurular İş İlan 00004480853 numarası ile İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesinden yapılacaktır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP3 LİSANS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. İstenen Şartlar;  Ziraat Mühendisliği (Bitki Koruma) mesleğinde 1 (Bir) yıl deneyimli olmak, deneyimini SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek.

Bilecik ilinde bulunan Söğüt Belediye Başkanlığı 'nca yayınlanan 8 Haziran 2018 tarihli ilana göre Ambar Depo Görevlisi alımı yapılacak. Başvurular İş İlan 00004480543 numarası ile İşkur'a yapılacak. Bu işe ait daha önce çalışmış olduğu yerlerden almış olduğu (en az 4 yıl deneyimli olduğunu gösteren belge) deneyim yazısında belirtilen tarihler arasında işyerinde sigortalı çalıştığına dair SGK'dan alınan Hizmet Döküm belgesini ibraz etmek gerekir. İlana en az ilköğretim mezunları KPSS şartı aranmaksızın başvuru yapabilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı 'na bağlı Devlet Kitapları Döner Sermaye Müdürlüğü 'ne Grafik Tasarımcısı Alımı için İŞKUR ilanı yayınlandı. Başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzeriden İş İlan 00004477950 numarası ile 18 Haziran 2018 tarihine kadar yapılacak. Başvuru şartları: Önlisans mezunu olmak. En az 2 yıl mesleğinde sigortalı olarak çalışmış olma şartı aranmaktadır. Adobe Photoshop, Indesing programlarını kullanıyor olmak. Taleplere 2016-2018  Engelli Kamu Personeli Seçme Sınav (EKPSS) puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Filyos Belediye Başkanlığı 'nca 8 Haziran 2018 tarihinde yayınlanan resmi ilana göre 2 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alım yapılacak kadrolar ise mimar ve şehir plancısı olarak belirlendi. Şartları taşıyan adaylar, istenilen belgeler ile birlikte 08 Haziran 2018 Cuma günü saat 08:30 ile 13 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 17:30 arasında Filyos Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. Üçüncü şahıslar eliyle, faks, posta ve elektronik posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Mimar alımı için: Üniversitelerin Mühendislik Mimarlık Fakültelerinin Mimarlık Bölümü mezunu olmak. (En az 4 yıllık lisans) Şehir Plancısı alımı için: Üniversitelerin Mimarlık Fakültelerinin Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunu olmak (En az 4 yıllık lisans)

Kastamonu Hasköy Sulama Birliği 1 İşçi Alımı Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) 1 kişide aranacak şartlar : En Az İlkokul en çok lise mezun olması ve Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama Sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır. İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00004477812 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 18 Haziran 2018 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlar başvurabilir. Alınacak işçiye 4857 sayılı iş kanunu hakları verilecektir.

Afyonkarahisar Işıklar Belediye Başkanlığı tarafından 6 Haziran 2018 tarihli ilana göre belirsiz süreli daimi kamu işçisi statüsünde temizlik işçisi alımı yapılacağı açıklandı. İkamet şartı aranmayan ilana ülke genelinden İş İlan 00004477229 numarası ile 18 Haziran 2018 tarihine kadar başvuru alınacak. Başvurular İşkur Müdürlükleri veya İşkur resmi internet sitesinden yapılacaktır. Başvuru şartları: İlköğretim veya ortaöğretim (lise) mezunu olmak. Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Karayolu Yapım, Bakım ve Onarım İşleri Belgesi (M.E.B. onaylı), Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde İçme Suyu Arıtma ve Tesis Operatörlüğü (M.E.B. Onaylı), Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elle Taşıma Belgesi (M.E.B. Onaylı), Çevre Koruma Belgesi (Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddelerle İlgili İşler) (M.E.B. onaylı), İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım Belgesi (M.E.B. onaylı), Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar için  Hijyen Eğitimi Belgesine (M.E.B. onaylı) sahip olmak. Gerekli belgeleri 25 Haziran 2018 mesai bitimine kadar Işıklar Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. 

Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü 3 İşçi Alımı, Aşçı yardımcısı için 00004475986 numarasıyla yayınlanan ilana göre: Lise mezunu olmak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. Aşçılık veya Pastacılık ve Tatlıcılık alanlarında kalfalık belgesi sahibi olmak. Mutfak görevlisi hijyen eğitimi belgesi / İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Katılım sertifikalarından en az birisine sahip olmak ve belgelendirmek. VIP - Alakart hizmeti veren resmi veya özel kuruluşlarda en az (2) iki yıl çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek. Engelli kuru temizlemeci alımı için 00004468454 numarasıyla yayınlanan ilana göre: Lise mezunları başvurabilecektir. Kuru temizleme ile ilgili mesleki eğitim aldığına dair belgesi bulunmak, buhar makinesi, ütü, pres, leke makinesi ve kuru temizleme makinesi kullanabiliyor olmak, kuru temizleme bölümünde çalışmasına engel sağlık problemi bulunmamak, Taleplere 2016-2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınav (EKPSS) puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

TÜBİTAK 44 TMY ve Engelli Personel Alımı TUBİTAK tarafından İŞKUR aracılığıyla yayınlanan ilanlara göre 100 "Engelli" ve "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" işçi alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 18 Haziran 2018 tarihine kadar iş ilan numaraları ile İŞKUR Müdürlüklerine veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Kişisel durumu TMY ile Engelli olanlar başvurabilecektir. Alım yapılacak unvanlar: Büro Memuru, Teknisyen, Tekniker, Aşcı, Şoför, Mühendis, Sekreter, Dağıtıcı olarak belirlendi.

TEDAŞ Elektrik Teknikeri ve Harita Teknikeri Alımı Elektrik teknikeri 3 kişi önlisans elektrik elektronik mezunu ve 2016 yılı KPSS girmiş olması gerekmektedir. Başvuracaklar TMY veya eski hükümlü olması 00004453823 ilan numarası ile başvuru yapabilir. Ankara çalışma adresidir.

Elektrik teknikeri 1 kişi için 00004454353 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Önlisans elektrik elektronik mezunu eski hükümlü veya TMY olanlar başvuru yapabilir. Çalışma adresi İstanbul olarak yayınlanmıştır.

Elektrik teknikeri 2 kişi için 00004453348 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Önlisans elektrik elektronik mezunu engelli olanlar başvuru yapabilir. Çalışma adresi Ankara olarak yayınlanmıştır.

Harita teknikeri 1 kişi için 00004453707 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Önlisans harita kadastro mezunu engelli olanlar başvuru yapabilir. Çalışma adresi Ankara olarak yayınlanmıştır.

Elektrik teknikeri 1 kişi için 00004453753 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Önlisans elektrik elektronik mezunu engelli olanlar başvuru yapabilir. Çalışma adresi Ankara olarak yayınlanmıştır.

Elektrik teknikeri 1 kişi için 00004453858 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Önlisans elektrik elektronik mezunu engelli olanlar başvuru yapabilir. Çalışma adresi İstanbul olarak yayınlanmıştır.

MSB Personel Daire Başkanlığı "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçisi alımı için: Ortaöğretim mezunları KPSS sınavına girmiş olmak şartıyla başvurabilecektir. 3713 sayılı terörle mücadele kanunu kapsamında terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlar başvurabilir. Başvurular İş İlan  00004470328 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi.

MSB Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı Engelli Bilgisayar Teknisyeni alımı için: Lise düzeyinden Bilgisayar, Bilişim Teknolojisi mezunları başvurabilecektir. Taleplere 2016 veya 2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS)  puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvurular İş İlan 00004448635 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi.

3. Komando Tugay Komutanlığı Kamu İşçisi Alımı Çamaşırcı (Genel) alımı için: Askeri bir kurumda çalışabilecek kişilik  ve karaktere sahip olmak. 30 yaşından gün almış olmak, enaz bir yıl askeri gazino sosyal tesislerinde çalışmış iş tecrübesine sahip olmak (sgk dökümü istenecek) bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak(meb onaylı) kendini geliştirilebilmeli yeniliklere açık olmalı, Siirt'te ikamet ediyor olmalı. Başvurular İş İlan 00004472414 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi.

Ambar Sorumlusu alımı için: Askeri bir kurumda çalışabilecek kişilik  ve karaktere sahip olmak. 30 yaşından gün almış olmak, BİMED muhasebe programı eğitim sertifikasına sahip olmak, (belge istenecek) enaz bir yıl askeri gazino sosyal tesislerinde çalışmış iş tecrübesine sahip olmak (sgk dökümü istenecek) bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak(meb onaylı) kendini geliştirilebilmeli yeniliklere açık olmalı. Siirt'te ikamet ediyor olmalı. Başvurular İş İlan 00004472411 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi.

Afyonkarahisar Belediyelerine İşçi Alımı: Beden İşçisi (Genel) alımı için: En az ilköğretim mezunları arasından Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesinde ikamet edenler başvurabilecektir. Başvurular İş İlan  00004474412 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi.

Kayıhan Belediye Başkanlığı Mezar Kazma İşçisi alımı için: En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunları arasından Afyonkarahisar İhsaniye ilçesinde ikamet edenler başvurabilecektir. Başvurular İş İlan 00004472737 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi.

Gebze Öğretmenevi Bulaşıkçı ve Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi Alımı Başvurular İş İlan 00004475390 ile 00004475223 numaraları ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi.

Hekimhan Belediyesi Bilgisayar Bakım Ve Onarımcısı Alımı Başvurular İş İlan 00004472759 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi. En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise) mezunu olanlar başvurabilir. MEB onaylı  bilgisayar bakım ve onarım belgesi sahibi olmak, bilgisayar bakım ve onarım işlerinde  en az  1 yıl çalışmış olması. B ehliyet sahibi olmak şartları ilanda belirtildi. Yayınlanan ilanda herhangi bir KPSS şartı aranmadığı görülmektedir.

TÜSEB Engelli Büro Memuru Alımı Başvurular İş İlan 00004447016 numarası ile İŞKUR müdürlüklerinde veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak 14 Haziran 2018 belirlendi. Lisans düzeyinden ilanda belirtilen bölümlerden mezun olanlar arasından Engelli Kamu Personeli Alımı Sınavı EKPSS girenler ilana başvurabilecek.

Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Engelli Büro İşçisi Alımı Başvurular İş İlan 00004468130 numarası ile 13 Haziran 2018 tarihine kadar Çalışma İl Müdürlüğüne veya İşkur resmi internet sitesine yapılması gereklidir. Engelli Büro İşçisi alımı için: Önlisans düzeyinden mezun olmak şartıyla Kamu Personel Sınavları EKPSS sınavına girmiş olmak gereklidir.

Ağrı Eleşkirt Belediyesi 1 Personel (Çözümleyici) Alımı Eleşkirt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi çözümleyici için şartlar: Lisans mezunu olması, Engelli ve bilgisayar programcılığı sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004466283 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen 13 Haziran 2018 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

TUBİTAK UME Satın Alma Görevlisi Alımı Başvurular 13 Haziran 2018 tarihine kadar İşkur internet sitesi veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'nden İş İlan 0004471608 numarası ile yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. Başvuru şartları: Temel düzeyde Microsoft office programlarını (word,excell vs.) kullanabilmek, ofis gereçlerini (faks, fotokopi vs.) kullanabilmek, İstanbul veya Kocaeli'nde ikamet ediyor  veya edebilecek olmak. Önlisans düzeyinden ilanda belirtilen bölümlerden mezun olması gereklidir. 

Ardahan Üniversitesi Büro İşçisi Alım İlanı Başvuracak adaylar için Başvuru adresi yeri ve şekli: Adayların müracaatlarını 13 Haziran 2018 bitimine kadar iş kurumu üzerinden online veya şahsen şubelere yapılabilir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Büro işçisi 1 kişi için Şartlar: lise mezunu olmaları ve EKPSS girmiş olmaları gerekmektedir. Başvuruyu sadece kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilir. İş kurumu iş ilan numarası 00004439676 ile yapılacaktır

Akdeniz Üniversitesi Diyetisyen Alımı Başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden İş İlan 00004471686 numarası ile 13 Haziran 2018 tarihine kadar yapılması gereklidir. Diyetisyen (Beslenme Uzmanı) alımı için: Lisans düzeyinden Diyetisyen bölmü mezunu olması gerekmektedir. Merkezi Yemekhane Müdürlüğünde çalıştırılacaktır. Kamu Personel Sınavları KPSSP93 puan türünden en az 60 puan alanlar başvurabilecektir.

Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü 2 Personel Alacak. Alınacak beden işçisi 1 kişi için şartlar: En az İlkokul en çok lisans mezunu sahip olması daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00004470458) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 13 Haziran 2018 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Aşçı 1 kişi için 00004470493 iş ilan numarası ile 13 Haziran 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuracaklar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması ve 5 yıl deneyim belgesi olması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Pınar akdoğan 3 yıl önce
Lise mezunu devlet memuru olmak istiyorum yardimci olabilir misiniz?