İŞKUR Büro Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre büro personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İlana ilişkin detaylar haberimizde yer almaktadır.

Kamu Personeli Alımı 24.04.2018, 23:30
İŞKUR Büro Personeli Alımı

Başvuru Şartları 
Bu ilana başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar kısa bir şekilde belirtilmiştir. Bu kapsamda adayların ikna kabiliyetinin yüksek olması istenmiştir. Bunun yanı sıra insan ilişkilerinde ve iletişimde güçlü olmaları da şartlar arasında yer almaktadır. 

Ayrıca adayların satış ve pazarlama alanlarında tecrübe sahip olmaları gerektiği de ifade edilmiştir. İlana bay ve bayan adaylar başvuru yapabilecektir. Ancak adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Mezun olunan bölüm ile ilgili herhangi bir ek açıklama yapılmadığını da ifade etmemiz gerekir. Ayrıca lisansüstü eğitime sahip adayların başvurmalarında da herhangi bir engel olmadığını dile getirmek gerekir. 

Sahip olunması gereken nitelik ve beceriler arasında personelin müşterilerin ihtiyaçlarına iyi bir şekilde cevap vermesi de yer almaktadır. Bu kapsamda müşteriyi anlama ve isteklerine uygun ürünü tespit etme yeteneği personellerde bulunmalıdır. Böylelikle personellerin müşterileri memnun etmeleri istenmektedir. 

Başvuru Şekli
Bu iş ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandığı için başvurular da bu şekilde gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda adayların İŞKUR sistemine kayıtlı olmaları gereklidir. Bunu yapabilmek için adaylar en yakın İŞKUR il müdürlüklerine gidebileceği gibi internet üzerinden de başvuruları gerçekleştirebilirler. Ardından başvurular değerlendirilerek kişilere geri dönüş yapılacaktır. Başvuru esnasında verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması da bir hayli önemlidir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Şükran Uzun 2 yıl önce
İskenderun işkurda çalışma yıl çok isterim
Şükran Uzun 2 yıl önce
Ben de işkura üyeyim