İl Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı

KPSS şartı olmadan Özel idare Müdürlüğü 40 Kamu Personel Alımı 28 Temmuz 2018 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 5 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir.

Kamu Personeli Alımı 28.06.2018, 14:15
İl Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı

Siirt İl Özel idaresi tam zamanlı sözleşmeli 40 kişi olarak istihdam edilecektir. Başvurular 28 Haziran 2018 de başlamış olup 5 Temmuz 2018 mesai bitimine kadar devam edecektir. Alınacaklar şoför, operatör ve bakım onarım işçisi olarak istihdam edilecektir.

İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Geniş ve detaylı bilgi Şekip Altınok iletişim numarası 0484 223 23 49 dahili 314 olarak verilmiştir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: İş Talep Formu (Islak İmzalı), Özgeçmiş (CV), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Varsa hizmetlerini gösterir belge (Özel sektörde çalışmış ise çalıştığına dair hizmet belgesi), Askerlik Belgesi (Terhis veya tecil belgesi), Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl veya İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)