İl Özel İdare KPSS Şartsız 595 Personel Alımı

İl Özel İdare tarafından yayınlanan personel alımı ilanında Kamu Personeli Seçme Şartı aranmadan 595 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

İl Özel İdare KPSS Şartsız 595 Personel Alımı

İl Özel İdare’nin yayınlamış olduğu kamu personeli alımında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği 595 personel alım ilanı yayınlandı.

İl Özel İdare Müdürlüğü’nde görev yapmak isteyen adayların 27 Temmuz 2018 tarihine kadar İŞKUR TYP üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.  İstihdam edilecek personeller Tokat İl Özel İdare Müdürlüğü’nde görevlendirilecektir.

Tokat İl Özel İdare Müdürlüğü 595 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olmak yer almaktadır.

İlana başvuru yapmak isteyen adayların 260548 İŞKUR TYP numarası ile iş kurumu üzerinden online olarak veya il ve ilçe iş kurumlarından başvuru yapabilirler.

TYP başvurusu yapacak olan adayların İŞKUR internet sitesine bireysel üye girişi yapmaları istenmektedir. İŞKUR’a kayıtlı olmayan adaylar bu ilana başvuru yapamamaktadır.

Tokat İl Özel İdare 595 personel alımına başvuru yapmak için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 15:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akıf
Akıf - 1 yıl Önce

Sadece 5 aylığına

Sadet
Sadet - 1 yıl Önce

Iskurdan kayıt olunamıyor yapan var mi

Hasan çelen
Hasan çelen - 8 ay Önce

Usta şöförüm.il.özel idare çalışmak istiyorum saygilarimla