Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yayınladığı personel alımı ilanında Hatay Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere sözleşmeli 2 personel alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 09.07.2018, 10:00 09.07.2018, 10:20
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 657 sayılı kanun kapsamında Hatay Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere sözleşmeli 2 mühendis alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 30 Temmuz 2018 tarihine kadar Hatay Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’ne başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Sözleşmeli 2 mühendis alımı için adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Türk Ceza Kanunu 53. Maddesi kapsamında anayasal düzene karşı bir suç işlememiş olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, en fazla 40 yaşında olmak yer almaktadır.

Adayların ziraat fakültesi ve ziraat ve doğa bilimleri fakültesinin bahçe bitkileri bölümü, bitkisel üretim bölümünden mezun olmaları ve bahçe bitkileri anabilim dalında tezli yüksek lisans (meyvecilik) yapmış olmaları ayrıca YDS,KPDS; ve ÜDS’den son beş yıl içinde İngilizce dilinde en az 50 puan almış olmaları da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Hatay Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü 2 sözleşmeli personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)