Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarımsal araştırmalar ve politikalar genel müdürlüğü Giresun fındık araştırma enstitü müdürlüğü 6 sözleşmeli Memur personel alımı gerçekleştiriyor. KPSS 50 puan almış olanlar başvurabilir.

Kamu Personeli Alımı 18.06.2018, 13:32 18.06.2018, 13:45
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

Giresun adresine alınacak 6 kamu personeli alımı için başvurular başlamış olup 29 Haziran 2018 de sona erecektir.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının alacağı 6 kamu personeli (mühendis) personeli olarak istihdam edileceği yayınlandı. Alınacak personeller Giresun adresine alınacak olup başvurular başlamış olup son 29 Haziran 2018 tarihinde yapılacaktır.

Alımlar için başvuru formu ve başvuru kılavuzu aşağıda bulunan link adresinde mevcuttur. Başvurular Bakanlığın Giresun adresine şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular, Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili ilanların yayınlandığı gün başlayacak ve 29 Haziran 2018 günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 2016 yılında yapılan KPSS lisans sınavı sonucuna göre, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Giresun Fındık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli 6 (altı) Mühendis sözleşmeli personel alınacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)