Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 3 Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Zirai Karantina müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 kamu personeli alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 27.06.2018, 22:22
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 3 Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 3 Ziraat Mühendisi (kamu personeli) Alım ilanı 27 Haziran 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvuru 2 Temmuz 2018 başlayıp 13 Temmuz 2018 de sona erecektir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Ağrı Zirai Karantina müdürlüğüne sözleşmeli personel alacağını açıkladı.

Adaylar ziraat fakültesi mezunu olması gerekmektedir. Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili ilanın yayınlanmasının ardından, 02.07.2018 tarihinden 13.07.2018 tarihi mesai saati bitimine kadar istenilen belgelerle; Ağrı Zirai Karantina Müdürlüğü’ne (Büyük Ağrı Cd. Uluyol Mh. Nergiz Sk. Merkez 2 Nolu Sağlık Ocağı Lojmanı İç Kapı No:4 P.K.18 04400 Doğubayazıt / AĞRI) şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra müracaat edenler ile eksik ve hatalı belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru dilekçesi (Müdürlükte doldurulacaktır). Nüfus Cüzdanı fotokopisi. 2016 yılı KPSS (B) grubu KPSSP3 (doğrulama kodu bulunan) puanını gösteren sınav sonuç belgesi. Diploma veya geçici mezuniyet belgelerinin fotokopisi. 2 adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş). Sağlık Raporu (Başvuru esnasında tek Hekim raporu, yerleştirme sırasında ise tam teşekküllü hastane raporu). Sabıka kaydı, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge. Güncel SGK Hizmet Dökümü.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 3 Kamu Personeli Alım kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)