Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Gaziantep Üniversitesi DPB aracılığıyla yayınladığı ilan ile 101 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2018, 07:28
Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar 
Bu ilan kapsamında 80 hemşire, 18 sağlık teknikeri, 1 sosyal çalışmacı ve 2 de diğer sağlık personeli alımı yapılacaktır. Alınacak bu personeller Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve Onkoloji Hastanesi bünyesinde istihdam edileceklerdir. Bu personeller sözleşmeli statüsünde çalışacaklardır. 

Başvuru Şartları 
Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve Devlet Memurları Kanunu madde 48’de yer alan şartları taşımaları gereklidir. Adaylardan 2016 yılında yapılan KPSS sınavından puan almış olmaları istenmektedir. Alımlar sözleşmeli statüde gerçekleştirildiği için başvuru yapacak adayların daha önceden sözleşmeli birstatüde çalışmaları durumunda sözleşme fesih tarihinin üzerinden en az 1 sene geçmiş olması gereklidir. Unvan değişikliği bunun istisnası olarak belirlenmiştir. Ayrıca adaylara güvenlik soruşturması da yapılacağını ifade etmemiz gerekir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilana başvurular şahsen yapılacaktır. Üniversite hastanesine yapılacak olan başvurularda sadece 1 pozisyon için başvuru yapılabileceğini de ifade etmek isteriz. Son başvuru tarihi 12 Mayıs olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca başvuru esnasında verilen bilgi ve belgelerin de doğru olması gereklidir. Aksi takdirde kişilerin atamaları gerçekleştirilmeyecektir. Adayların ilanda belirtilen özel şartlara da riayet etmeleri gereklidir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)