Gaziantep Üniversitesi En Az Lise Mezunu 64 Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu adayların başvurabileceği 64 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 13.07.2018, 01:47 13.07.2018, 01:48
Gaziantep Üniversitesi En Az Lise Mezunu 64 Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi yayınladığı personel alımı ilanında sağlık personeli, sosyal çalışmacı, sağlık teknikeri, hemşire kadrolarında istihdam etmek üzere 64 personel alımı yapacağını açıkladı.

Belirtilen ilan için son başvuru tarihi 27 Temmuz 2018 olarak belirtilmiştir. En az lise mezunu adaylar belirtilen kriterlere göre son başvuru tarihine kadar başvurularını yapabilirler.

Lise mezunu adaylar için esas alınacak puan 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P94 puan türü, ön lisans mezunları için 2016 KPSS P93 puan türü ve lisans mezunları için 2016 KPSS P3 puan türü olarak belirtilmiştir.

48 Hemşire alımında dört yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının sağlık memurluğu veya hemşirelik lisans programından mezun olmak gerekmektedir. Bazı hemşire alımlarında adaylarda deneyim şartı da aranmaktadır.

2 Hemşire alımında sağlık meslek lisesi hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü mezunu olmak ve üniversite hastanelerinden en az 5 yıl deneyime sahip olmak şartları aranmaktadır.

11 Sağlık Teknikeri alımında radyoterapi, radyoloji veya tıbbi görüntüleme, fizik tedavi, fizyoterapi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ön lisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon lisans mezunu adaylar da sağlık teknikeri kadrosuna başvuruda bulunabilirler.

1 Sosyal Çalışmacı alımında adayların sosyal hizmetler veya sosyal çalışmalar programlarının herhangi birisinden mezun olmaları gerekmektedir.

Gaziantep Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan metnini incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)