Gazi Üniversitesi 162 Personel Alımı

Hemşire, sağlık teknikeri ve diyetisyen alımı için ilan yayınlandı. Toplam 162 kişi istihdam ediliyor. Başvuruların şahsen 15 gün içerisinde yapılması gereklidir.

Kamu Personeli Alımı 18.09.2018, 13:21 18.09.2018, 20:13
Gazi Üniversitesi 162 Personel Alımı

Gazi Üniversitesinden yayınlanan ilan göre 140 Hemşire, 16 Sağlık Teknikeri, 2 Diyetisyen, 4 Fizyoterapist toplam 162 Kişi istihdam edileceği duyruldu.

Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP3 puanı, Önlisan Mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSSP93 puanı esas sayılacaktır. Adayların herhengi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Aylık almıyor olması gerekmektedir. Görevini devamlı olarak yapmasına engel herhangi bir Akıl Hastalığının olmaması ve Güvenlik Soruşturmasında Atamaya engel herhangi bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

Başvuracak Adayların 01 Ekim 2018 Pazartesi gününe kadar Şahsen Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen vermeleri gerkmektedir. Posta ve Diğer yollarla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Adaylardan istenen Belgeler, KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, Başvuru Formu ( Üniversitenin internet sayfasında yayımlanan ilgili ilana ait Başvuru Formu doldurulmalı ve fotoğraf kesinlikle yapıştırılmalıdır.), Diploma Örneği, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Erkek Aadfylar için Askerlik Durum Belgesi Götürmeleri gerekmektedir. Yanlış veta eksik Beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılıcaktır.

Kazanan adayların Atamalarına ilişkin duyuru üniversitesinin Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olup ayrıca adaylara tebligat Yapılmayacaktır. Adayların Kamu haklarından faydalanıyor olması ve Kasten işlenen bir suçtan 1 yıl veya daha fazla süreyle ceza almamış olması gerekmektedir.

Alımların Sözleşmeli olarak yapılıyor olmasından ötürü sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 ay içerisinde fes edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@