Et ve Süt Kurumu Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu İŞKUR aracılığıyla yayınladığı ilanda farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere toplam 9 personel alımı yapılacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 19.04.2018, 22:50
Et ve Süt Kurumu Personel Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar
İŞKUR aracılığıyla yayınlanan ilanlara göre soğutma sistemi operatörü, elektrik teknisyeni, kasap ve şoför kadrolarına personel alımı gerçekleştirilecek. Kasap pozisyonuna toplam 6 personel alınacak iken diğer pozisyonlara birer kişi alınacaktır. 

Başvuru Şartları 
Elektrik teknisyeni kadrosu için lise ve dengi okulların elektrik ya da elektronik bölümlerinden mezun olunması gereklidir. 

Kasap kadrosunda istihdam edilecekler için ise en az ilköğretim mezunu şartı aranmaktadır. Ayrıca bu adayların resmi kurumlar tarafından düzenlenen kasaplık kurslarından ustalık ya da kalfalık belgesi almaları da gereklidir. 

Yük taşıma şoförü için de en az ilköğretim mezunu olma şartı bulunmaktadır. Adayların D veya E sınıfı ehliyete sahip olmaları gereklidir. 

Soğutma sistemi operatörü kadrosuna başvuru yapacak adayların lise ve dengi okulların soğutma ve iklimlendirme, iklimlendirme sistemleri veya iklimlendirme ve soğutma bölümlerinin birisinden mezun olmaları gereklidir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilanlar için son başvuru tarihi 30 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun için adayların sisteme üye olmaları gereklidir. İnternet ortamından başvuru yapamayan adaylar ise bulundukları ilin İŞKUR il müdürlüğüne giderek başvurularını şahsen gerçekleştirebilirler. Başvurular tüm Türkiye genelinden yapılabilmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)