En Az İlköğretim Mezunu 3.478 Personel Alımı İçin Başvurular Bitiyor

15 farklı kurum tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere toplamda 3.478 personel alımı yapılacağı açıklandı.

En Az İlköğretim Mezunu 3.478 Personel Alımı İçin Başvurular Bitiyor

Atatürk Üniversitesi, Kredi ve Yurtlar Kurumu ve Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, Süleyman Demirel Üniversitesi, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, Milli Savunma Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Alanya Belediye Başkanlığı, İnebolu Belediye Başkanlığı, Konya Yunak Belediyesi, Erzincan Demirkant Belediyesi, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Tokat Gürçeşme Belediyesi, Didim Belediye Başkanlığı yayınladıkları ilanlarda 3.478 personel alımı yapacağını duyurdu.

15 farklı kurum 3.478 personel alımı için son başvuru tarihleri 27 Ağustos 2018 olarak açıklanmıştır. Başvurular ilanlarda açıklanan şekilde yapılacaktır.

Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından yayınlanan ilanda en az ilköğretim mezunu çoğunda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadığı 3 bin personel alımı yapılacağı açıklandı. 3 bin personel alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Atatürk Üniversitesi en az lise mezunu adayların başvurabileceği 152 personel alımı ilanı yayınladı. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Sındırgı Öğretmenevi ve Ilgaz Öğretmenevi Müdürlüğü 12 personel alımı yapmaktadır. Başvurular İŞKUR üzerinden 27 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılacaktır. İlanı detaylı bir şekilde incelemek için tıklayınız.

Süleyman Demirel Üniversitesi beden işçisi kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 100 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. En az ilköğretim mezunu adaylar başvurabilecektir ve adaylar KPSS şartı aranmamaktadır. 100 personel alımı ilanını incelemek için tıklayınız.

TCDD 91 personel alımında makinist, raylı sistemler sinyalizasyon alıcısı, mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, demiryolu hattı bakım onarımcısı alımı yapılacaktır. En az lise mezunu adaylar başvurabilecektir. Başvuru metnini incelemek için tıklayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı lise mezunu adayların başvurabileceği 6 personel alımı yapmaktadır. 6 personel alımına lise mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı işçi kadrolarında görevlendirmek üzere toplamda 26 personel alımı yapacaktır. 24’ünde KPSS şartı aranmazken, 2’sinde KPSS şartı aranmaktadır. İstihdam edilecek personeller; uçak bakım teknisyeni, saraç, otomotiv kaporta işçisi, boyacı, metal teknolojisi teknisyeni, lastik imal işçisi, lastik teknisyeni, metal sac işleme işçici ve armadör işçisi kadrolarında görevlendirilecektir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Didim Belediye Başkanlığı beden işçisi ve kamyon şoförü kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 32 personel alımı yapacağını duyurdu. En az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Başvurular İŞKUR üzerinden 27 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılacaktır.

6 farklı belediye 43 personel alımı yapmaktadır. İlanlara en az ilköğretim mezunu adaylar başvurabilecektir. İstihdam edilen personeller Konya Yunak Belediyesi, Erzincan Demirkant Belediyesi, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Tokat Gürçeşme Belediyesi, Alanya Belediye Başkanlığı, Kastamonu İnebolu Belediye Başkanlığı adreslerinde görevlendirilecektir.

Konya Yunak Belediyesi çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere toplamda 16 personel alımı yapmaktadır. En az ilköğretim mezunu adaylar başvurabilecektir. Alınan personeller makam şoförü, büro memuru, arşivci, kepçe operatörü, silindir operatörü, lastik tekerlekli ekskavatör operatörü, traktör şoförü, ağır kamyon şoförü, otobüs şoförü kadrolarında istihdam edilecektir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Seckin
Mehmet Seckin - 12 ay Önce

isAllah dogrudur personel alimi kolay gelsin

Mustafa.Başpınar
Mustafa.Başpınar - 10 ay Önce

Kamu.içi

Mehmet doganay
Mehmet doganay - 9 ay Önce

işsizim iş arıyorum 3 aydır ilçe sultanbeyli

Orhan yıldırım
Orhan yıldırım - 8 ay Önce

İşsizim

ersin albostan
ersin albostan - 8 ay Önce

05467935440