Edirne Türk Telekom Personel Alımı

Türk Telekom, İŞKUR ile imzaladığı protokol gereği tekniker alımına başladı. İlk olarak haberleşme teknikeri alımı için ilan yayınladı. İlanın detayları haberimizde yer almaktadır.

Kamu Personeli Alımı 25.04.2018, 14:27
Edirne Türk Telekom Personel Alımı

Başvuru Şartları 
İŞKUR aracılığıyla yayınlanan haberleşme teknikeri alımı için erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilecektir. Ancak erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin olmaması şart olarak ileri sürülmüştür. Bunun yanı sıra adayların 30 yaşını geçmemeleri eğer bu alanda deneyime sahiplerse 35 yaşını geçmemeleri istenmiştir. Adayların telekomünikasyon ile alakalı bir MYO bölümünden de mezun olmaları istenmiştir. Yani adayların en az ön lisans mezunu olmaları şart koşulmuştur. Daha yüksek eğitime sahip olunması ise engel teşkil etmemektedir. Ayrıca adayların sürücü belgesine de sahip olmaları gereklidir. Bunun yanı sıra aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri de istenmektedir. Ancak hangi sürücü belgesi olması gerektiği ifade edilmemiştir. 

Adayların endüstriyel otomasyon, bilgisayar programcılığı, bilişim yönetim, elektrik, bilgisayar donanım, elektrik-elektronik, elektronik, elektronik haberleşme, iletim ve dağıtım, endüstriyel elektronik, bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, haberleşme, haberleşme teknolojisi, kontrol sistemleri teknolojisi,teknik elektrik, ev cihazları teknolojisi, telekomünikasyon, elektrik enerji üretim, elektronik teknolojisi ve internet ağ teknolojisi bölümlerinden birisinden mezun olmaları istenmektedir. 

Başvuru Usulü ve Tarihleri 
Bu ilana başvurular 4 Mayıs tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştireceklerdir ancak şahsen görüşmek için de Türk Telekomünikasyon’a gitmeleri özel olarak belirtilmiştir. Edirne ili 3 kişi alımı için başvuru numarası İş İlan No (00004350836). Tekirdağ ili 30 kişi İş İlan No (00004352941).

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)