Domaniç Belediyesi 3 İtfaiyeci Alım İlanı

KPSS’ siz Domaniç Belediye Başkanlığı itfaiyeci alımı yapacaktır. Alımlarda sadece sözlü sınav yöntemi kullanılarak istihdam gerçekleşecektir.

Domaniç Belediyesi 3 İtfaiyeci Alım İlanı

Domaniç Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde bulunan şirket üzerinden 3 itfaiyeci KPSS’ siz alım yapacaktır. İstihdam için sadece mülakat yeterli olacaktır. Başvuracak adaylar ön lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuracaklar 18 ile 35 yaş aralığında olması, görev özelliğine göre eğitim yaş ve özel şartlar aranabilir. Medeni haklarını kullanma ehliyeti olan ve kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

İtfaiyeci için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları. İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için itfaiye teşkilatının ihtiyacına göre belirlen en, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet fotoğraf, adli sicil belgesi ve diploma fotokopisi ile başvuru yapılabilir.

Alımlar kamu kurumları kurum dışı işçi alımı olarak yapıldığı üzere 7 Eylül 2018 tarihi bitimine kadar hisar mahallesi cumhuriyet meydanı numara 40 Domaniç Kütahya adresine istenen belgelerle birlikte şahsen mesai saatleri içerisinde yapılacaktır. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kütahya Domaniç Belediye Başkanlığı itfaiyeci alım kılavuzu için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar
Serdar - 11 ay Önce

İtfaiyeci 36 uaş