Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Atölye Eleman Alımı

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere atölye elemanı alınacağı DPB aracılığıyla duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 26.04.2018, 23:55
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Atölye Eleman Alımı

Alım Yapılacak Pozisyon
Bu ilan kapsamında alınacak atölye eleman alımı (perukacı) İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü’nde istihdam edilecektir. Bu personel misafir sanatçı çalışma grubu içerisinde sözleşmeli personel olarak çalışacaktır. 

Başvuru Şartları 
Bu ilana başvuru yapacak adayların Devlet Memurları Kanunu madde 48’de belirtilen şartları taşıması gerekmektedir. Bunun yanı sıra adayların ilkokul veya ilköğretim mezunu olmaları gereklidir. Adayların bu meslek ile ilgili 3 yıllık deneyime sahip olduklarını da ispatlamaları gerekmektedir. İspatlanması mümkün olmayan alanlar ile ilgili olarak ise komisyon belirlediği kriterlere göre karar verecektir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
Bu ilana başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılabilecektir. Bu kapsamda adayların 11 Mayıs 2018 tarihine kadar İzmir Konak’ta bulunan Personel ve Eğitim Şube Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri gerekmektedir. 

Başvuru esnasında diplomanın fotokopisi ve aslı, 2 adet vesikalık fotoğraf, özgeçmiş, nüfus cüzdanı fotokopisi ve adli sicil kaydının da teslim edilmesi gerekmektedir. 

Başvuruları kabul edilen adaylara 15 Mayıs 2018 tarihinde sınav yapılacaktır. Bu sınavdan başarılı olan adaylardan bir tanesi atanmaya hak kazanacaktır. Süresi içerisinde yapılmayan başvurular ile başvurusunda gerekli belgeleri teslim etmeyenlerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Yanlış ya da eksik bilgi verilmesinden de başvuranlar sorumlu tutulacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)