Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 1 Personel Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında Kamu Personeli Seçme Sınavı en az puan şartsız personel alımı yapılacağı açıklandı.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 1 Personel Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yayınladığı ilanda marangoz kadrosunda görevlendirmek üzere 1 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 5 Eylül 2018 tarihine kadar 00004610142 iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR İl Müdürlükleri üzerinden veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar arasında; meslek liselerinin; mobilya ve iç mekan tasarımı, mobilya dekorasyon, doğramacılık, ahşap ve doğrama teknoloji mezunu olmak veya düz lise mezunu olup Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kalfalık veya ustalık belgesine sahip olmak şartı aranmaktadır.

Adayların 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girmiş olması gerekmektedir. Adaylarda KPSS en az puan şartı aranmamaktadır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından istihdam edilecek olan personel daimi olarak çalıştırılacaktır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE