Çukurkuyu Belediyesi İşçi Alımı

Çukurkuyu Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 13 işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 21.04.2018, 11:28
Çukurkuyu Belediyesi İşçi Alımı

Alım Yapılacak Pozisyon

Bu ilan kapsamında alınacak personeller çöpçü pozisyonunda değerlendirileceklerdir. Adaylar Çukurkuyu Belediyesi bünyesinde istihdam edileceklerdir.

Başvuru Şartları

Bu ilana başvuru yapacak kişilerin MEB onaylı çevre koruma sertifikalarına sahip olmaları gereklidir. Bu sertifikalar çöp toplama işi ile ilgili olmalıdır. Bu ilana başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları da şartlar arasında yer almaktadır. Başvuru yapan adayların başvuru sonuçları noter tarafından çekilecek kura ile belirlenecektir.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Bu ilana başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Adaylar 27 Nisan tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Ardından başvuruların değerlendirilmesi aşaması başlayacak ve alınacak personel sayısının 3 katına ulaşılması durumunda kura çekimi yapılacaktır.

Ayrıca adayların 10 Mayıs tarihine kadar MEB onaylı sertifikalarını Belediye’ye iletmeleri de gerekmektedir. Aksi takdirde kişilerin ataması gerçekleştirilmeyecektir. Bu belgeler adaylar tarafından şahsen iletilmelidir.

Kura sonucunda ismi belirlenen adaylara yazılı bir şekilde tebligat yapılacaktır. Adaylar başvuru esnasında gerekli bilgi ve belgeleri tam ve doğru bir şekilde vermekle yükümlüdürler. Aksi takdirde başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca adayların kamuyu yanıltma niyetlerinin olduğu tespit edilirse yasal işlemler de başlatılabilecektir.

Daha ayrıntılı bilgi almak isteyen adaylar İŞKUR’u arayabilecekleri gibi Çukurkuyu Belediyesi telefon numarasını da arayarak istek ve şikayetlerini derhal iletebilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)