ÇAYKUR Engelli Geçici İşçi Alımı

ÇAYKUR, İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile engelli geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım Yapılacak Pozisyonlar...

Kamu Personeli Alımı 27.04.2018, 22:57
ÇAYKUR Engelli Geçici İşçi Alımı

ÇAYKUR bu ilan kapsamında alacağı personellerini Karaca Çay Fabrikası bünyesinde çalıştıracaktır. Engelli işçi statüsünde çalışacak personeller geçici olarak istihdam edilecektir. 
ÇAYKUR aynı fabrikada çalıştırılmak üzere 5 de eski hükümlü personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu işçiler de geçici işçi statüsünde çalışacaklardır. 

Başvuru Şartları 
Her iki ilan için de adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. en fazla öğrenim seviyesi belirtilmediği için ilköğretimden yüksek bir eğitim seviyesine sahip olanlar da başvuru yapabileceklerdir. Her iki kadro için de erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilecektir. Ayrıca fabrikanın Trabzon’da bulunması sebebiyle tercih edilen bazı yerleşim yerleri bulunmaktadır. Bunlar ise ilanda detaylı olarak sıralanmıştır. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
İlan İŞKUR üzerinden yayınlandığı için adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla yapmalıdırlar. Bu kapsamda adaylar internet üzerinden başvuru yapabilecekleri gibi en yakın İŞKUR il müdürlüğüne giderek de başvurularını yapabilirler. Başvurular esnasında verilen bilgi ve belgelerin doğru olması gereklidir. Son başvuru tarihi her iki ilan için de 7 Mayıs olarak belirtilmiştir.

Başvuruların ardından 15 Mayıs tarihinde kura çekimi olacaktır. Kuralar noter tarafından Rize Yenişehir kapalı spor salonunda çekilecektir. Saat 13.00 ile 18.00 arasında çekilecek kuralar neticesinde isimleri belirlenen adayların atama işlemleri yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)