ÇAYKUR 32 Engelli İşçi Alımı

Çay işletmeleri Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 32 beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. İlana ilişkin detaylar haberimizde yer almaktadır.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2018, 13:33 29.04.2018, 18:25
ÇAYKUR 32 Engelli İşçi Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Bu ilan kapsamında alınacak personeller engelli beden işçisi statüsünde istihdam edileceklerdir. Ayrıca adayların geçici statüde istihdam edileceklerini de belirtmek gerekir. Ayrıca bu ilan kapsamında alınacak personellerin Rize ili içerisinde istihdam edileceğini de ifade etmek gerekir. 

Başvuru Şartları
32 engelli beden işçisi alımı için başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gereklidir. Bu ilana sadece İŞKUR sistemine kayıtlı olan engelli işçiler başvurabileceklerdir. Eğer kayıtlı değilseniz bu durumda internet üzerinden ya da en yakın İŞKUR il müdürlüğü aracılığıyla derhal kaydınızı yaptırabilirsiniz. 

Bu ilan için herhangi bir deneyim şartının da bulunmadığını ifade etmek gerekir. Adaylar ÇAYKUR Fındıklı Çay Fabrikası’nda istihdam edileceklerdir. Başvurusu kabul edilen adaylar arasında noter kurası çekilecek ve kura neticesinde belirlenen adayların atamaları gerçekleştirilecektir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
Bu ilana başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Adaylar en yakın İŞKUR il müdürlüğüne giderek başvuru yapabilecekleri gibi İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden de başvurularını yapabileceklerdir. Bu ilana son başvuru tarihi 9 Mayıs olarak ilan edilmiştir. Bu tarihten sonra başvuru yapan ya da başvurularında eksik veya yanlış bilgi ve belge bulunan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Emrahyusel 3 yıl önce
Neden5yilyazildimckikmadi
Gökhan ipek 2 yıl önce
Fotokopi ervak
Muhammed Levent 2 yıl önce
yüzde 40 engelli raporum var malatyada yaşıyorum işe ihtiyacım var iş arıyorum yaşım 21
TEL-05464724961