Büyükşehir Belediye KPSS’Siz 30 Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz yayınladığı iş talep formu ile silahlı silahsız güvenlik görevlisi alım ilanı yayınlanmıştır. Başvuru 12 Eylül 2018 kadar devam edecektir.

Büyükşehir Belediye KPSS’Siz 30 Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile Ümraniye Belediye Başkanlığına KPSS’siz 30 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Alımlarda KPSS şartı aranmayacaktır. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir.

NOT: Başvuru yapan her adayla mülakat yapılacaktır. 20 silahlı ve 10 kişi silahsız olarak alım yapılacaktır.

Başvuracaklardan kimlik fotokopisi, başvuru formu, adli sicil belgesi, 1 adet fotoğraf, valilik onaylı güvenlik sertifikası ve güvenlik soruşturması olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar işin niteliğine göre ortaokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca alım unvana göre sertifika sahip adayların başvurusu kabul edilecektir.

Başvurular 12 Eylül 2018 tarihi bitimine kadar Ümraniye Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Atatürk mahallesi fatih sultan Mehmet caddesi no 63 Ümraniye/İstanbul adresine başvuru yapılacaktır. Görüşülecek kişi Gökhan Keskin ve irtibat numarası 0216 443 56 00 (dahili 1296) olarak verilmiştir.

İstanbul Ümraniye Belediye Başkanlığı Güvenlik Görevlisi alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE