Büyükkabaca Belediyesi İşçi Alımı Başvurusu İçin Son Gün

Büyükkabaca Belediyesi tarafından DPB aracılığıyla yayınlanan 9 sürekli işçi alımı ilanına başvurular 30 Nisan tarihinde sona eriyor.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2018, 20:00
Büyükkabaca Belediyesi İşçi Alımı Başvurusu İçin Son Gün

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Büyükkabaca Belediyesi tarafından yayınlanan ilan kapsamında istihdam edilecek personeller sürekli işçi statüsünde görev yapacaklardır. Herhangi bir özel görev tanımlaması yapılmadığını da ifade etmek isteriz. 

Başvuru Şartları
İlana başvuracak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gereklidir. İlana kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilmektedir. Ancak erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir.  
Başvuru yapacak kişilerin en az ilkokul mezunu olmaları en fazla ise ön lisans mezunu olmaları icap etmektedir. Bunun haricinde aşağıda belirtilen belgelere de sahip olmaları istenmektedir.

•    MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çöp ve atık maddeler ile ilgili işler belgesi
•    MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde karayolu yapım, bakım onarım işleri belgesi 
•    MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde beton ve betonarme işleri
•    MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde elle taşıma belgesi

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Başvurular Büyükkabaca Belediyesi’ne şahsen yapılacaktır. Son başvuru tarihi ise 30 Nisan olarak belirlenmiştir. Başvurular yapıldıktan sonra ise 3 Mayıs 2018 tarihine kadar belgelerin belediyeye sunulması gereklidir. 4 Mayıs tarihinde kura çekilecek olup kura ile belirlenen isimler 11 Mayıs 2018 tarihinde sözlü mülakat sınavına tabi tutulacaklardır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)