Büyükkabaca Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Büyükkabaca Belediyesi İŞKUR aracılığıyla yayınladığı ilan ile 9 beden işçisi alımı yapacağını açıkladı. İstihdam Edilecek Yer ve Pozisyonlar...

Kamu Personeli Alımı 25.04.2018, 08:21
Büyükkabaca Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Bu ilan kapsamında alınacak personeller Büyükkabaca Belediyesi bünyesinde istihdam edilecektir. Beden işçisi olarak çalışacak bu personeller beton ve betonarme, karayolu yapım bakım ve onarımı, elle taşıma ve çöp toplama gibi işlerde istihdam edilecektir.     

Başvuru Şartları 
Bu ilana başvurmak isteyen adayların en az ilköğretim en fazla ise ön lisans mezunu olmaları gereklidir. Bunun yanı sıra adayların yukarıda sayılan işlerde çalışmalarına olanak tanıyacak MEB onaylı belgelere sahip olmaları gereklidir. Bu belgelerin belediyeye de ibraz edilmesi gerekmektedir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
Bu ilan İŞKUR üzerinden yayınlandığı için adaylar İŞKUR üzerinden başvurularını yapabileceklerdir. Bu kapsamda gerek İŞKUR il müdürlüğüne giderek gerekse de İŞKUR’un internet sitesinden başvurular yapılabilecektir. Bu ilan için son başvuru tarihi ise 30 Nisan olarak belirlenmiştir. 

Başvurular tamamlandıktan sonra en geç 3 Mayıs tarihine kadar adayların yukarıda ve ilanda belirtilen belgeleri Belediye’ye ibraz etmeleri gereklidir. Belgeler teslim edildikten sonra 4 Mayıs tarihinde kura çekilecektir. Kura noter tarafından çekilecek olup Büyükkabaca Belediyesi’nde çekilecektir. Bu iş için herhangi bir deneyim şartının da bulunmadığını ifade etmemiz gerekir. Başvuru esnasında verilen bilgilerin doğruluğundan başvuru yapan adayların sorumlu olduğunu belirtmemiz gerekir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)