Bozuk Üniversitesi 102 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Bozok Üniversitesi Personel Dairesi tarafından yapılan duyuruda 102 sözleşmeli personel alımı başvurularının devam ettiği açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 21.04.2018, 21:30
Bozuk Üniversitesi 102 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Personel İstihdam Şartları
Bozok Üniversitesinin 35 kişilik hemşire kadrosu için açıkladığı şartlara göre;  başvuruda bulunacak adaylar üniversitelerin 4 yıllık hemşirelik bölümlerinden mezun olma ve 2016 yılı KPSS (B) gurubu sınavına girme şartı aranmaktadır. Sıralama Lisans mezunları için KPSSP3 puan türüne göre gerçekleştirileceği açıklanmıştır.

Yine aynı açıklamada 29 kişilik hemşire kadrosu için ise; Sağlık meslek liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun olup kadro için aranan diğer özelliklere sahip olunması ve 2016 yılı KPSS sınavına girme şartı aranmaktadır. Sıralama Orta öğretim mezunları için KPSSP94 puan türüne göre gerçekleştirileceği açıklanmıştır.

Bununlar birlikte 6 kişilik Ebe ve 2 kişilik diyetisyenlik kadroları için kendi alanlarından lisans mezunu olma ve 2016 yılı KPSS (B) gurubu sınavına girme şartı aranmaktadır. Ayrıca 2 kişilik Laborant ve 19 kişilik sağlık teknikeri kadroları için ilgili alandan ön lisans mezunu olmak ve 2016 yılı KPSS sınavına girme şartı aranmaktadır. 2 kişilik diğer sağlık personeli kadrosu için ilgili alanda lisans mezunu olma ve 4 kişilik diğer sağlık personeli kadrosu için sağlık meslek liselerinin ilgili alanlarından mezun olma ve 2016 yılı KPSS sınavına girme şartı aranmaktadır.

Başvuru Zamanı ve Yeri
Başvurular ilanın yayımlandığı tarih olan 16 Nisan 2018 itibaren 15 gün içerisinde Bozok Üniversitesi resmi internet sayfasındaki başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Başvurular Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapılacaktır.  Adaylar ilan edilen kadroların sadece birine başvuru hakkı bulunmaktadır.

Başvuru İçin İstenen Belgeler
Başvurunuzun kabul edilmesi için gerekli olan belgeler ise; Başvuru Formu, 2016 yılının KPSS sonuç belgesi, Öğrenim belgesi, kimlik fotokopisi, 3 adet resim ve aranılan özel niteliklerin ispatını sağlayan belgeler şeklindedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)