Bozok Üniversitesi 53 Sağlık Personeli Alımı

Bozok üniversitesi 53 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Alınacaklar sağlık personeli ve hemşire olarak görevlendirilecektir. KPSS puan sıralaması ilana başvurular şahsen yapılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 23.06.2018, 11:55 23.06.2018, 18:37
Bozok Üniversitesi 53 Sağlık Personeli Alımı

Yozgat Bozok üniversitesi devlet personel başkanlığında yayınladığı ilan ile 53 kamu personeli alacağını duyurdu. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 6 Temmuz 2018 olarak açıklanmıştır. Lise, önlisans ve lisans mezun hemşire ve diğer sağlık personeli alım ilanları yayınladı. Alımı yapılacak olanlar 4 kişi ebe, 2 kişi diyetisyen, 1 laborant, 7 kişi sağlık teknikeri, 1 kişi psikolog, 1 kişi eczacı, 35 kişi hemşire ve 2 kişi diğer sağlık personeli olarak yayınlandı. Alınacaklar araştırma ve uygulama hastanesinde çalıştırılacaktır.

Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 6 Temmuz 2018 kadar yapmaları gerek. Başvurular Orta Öğretim Önlisans ve  Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. Kazanan adaylara güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılacaktır. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını web adresinde bulunan form ile birlikte Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ece kasap 3 yıl önce
ATT sağlık lisesi mezunuyum. Çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun.