Bozok Üniversitesi 102 Sağlık Personeli Alımı İçin Son Günler

Bozok Üniversitesi tarafından yayınlanan 102 sağlık personeli alım ilanı için başvurularda son günlere girildi.

Kamu Personeli Alımı 25.04.2018, 21:04
Bozok Üniversitesi 102 Sağlık Personeli Alımı İçin Son Günler

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Bu ilan kapsamında hemşire, ebe, laborant, eczacı, diyetisyen, sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli kadrolarına personel alımları gerçekleştirilecektir. Alınacak personeller ise Bozok Üniversitesi bünyesinde istihdam edileceklerdir. 

Başvuru Şartları
Başvurulacak pozisyonun gerektirdiği eğitim şartlarının sağlanması gerekmektedir. Bunun için ilanda belirtilen şartları detaylı bir şekilde incelemek gereklidir. İlana ulaşmak için haberimizin alt kısmında yer alan linke tıklayabilirsiniz. 

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve 2016 yılında yapılan KPSS sınavından puan almış olmaları istenmektedir. Bu puanlara göre sıralama gerçekleştirilecek ve atama yapılacaktır. Bazı pozisyonlarda yapılan alımlar için tecrübe şartının arandığını da belirtmek gerekir. Bunu ispatlamak için adayların belge sunmaları gerektiğini de belirtmeliyiz.

Bu ilana başvuruda bulunacak adayların vardiyalı bir şekilde çalışmaya engel durumlarının olmaması gereklidir. Ayrıca alım yapılacak personeller sözleşmeli olarak çalıştırılacakları için adayların son 1 yıllık süreç içerisinde başka kamu kurumundan sözleşmelerini feshetmemiş olmaları lazımdır. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilana başvurular için son tarih 30 Nisan olarak ilan edildi. Başvurular Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı birimine şahsen yapılacaktır. Posta ya da sair yollarla iletilen başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)