BOTAŞ Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacak

BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. yayınladığı ilan ile 10 eski hükümlü ve 3 engelli işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 18.04.2018, 22:00
BOTAŞ Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacak

Çalıştırılacak Pozisyonlar 
17 Nisanda yayınlanan bu ilana göre Ankara ve Tekirdağ illerinde istihdam edilecek işçiler aranmaktadır. İşçilerin çoğunluğu Ankara’da istihdam edilecektir. Lise ve dengi okullardan mezun olan kişilerin başvurabileceği bu ilanda KPSS şartı da bulunmaktadır. Bu kapsamda adayların P94 puan türüne sahip olmaları gereklidir. İnşaat teknolojisi, makine teknolojisi, elektrik elektronik teknolojisi bölümlerinden mezun olmuş adaylar bu ilana başvuru gerçekleştirebileceklerdir. 

BOTAŞ 3 engelli personel alımı gerçekleştireceğini de duyurdu. Bu personeller büro personeli statüsünde istihdam edileceklerdir. Ayrıca çalışma yeri de Ankara olarak ilan edildi. Lise ve dengi okullardan mezun olan adaylar P94 puan türüne sahiplerse bu durumda başvurularını yapabilirler. 

İlanda başvuru usulü ve tarihi ile ilgili ayrıntıya yer verilmemiştir. Dolayısıyla adayların başvurularını kuruma şahsen yapmalarında fayda bulunmaktadır. Herhangi bir tecrübe şartı da aranmaktadır. Aranan özelliklere sahip personeller bulunduğu takdirde ilan kaldırılacaktır. Dolayısıyla adayların kısa süre içerisinde başvurularını yapmaları lehlerine olacaktır. Ayrıca BOTAŞ İnsan Kaynakları ile iletişime geçerek de ayrıntılı bir şekilde bilgi alınması mümkün olabilir. Zira ilanda ayrıntılı bilgilere yer verilmemiştir. Başvurular alındıktan sonra kurum tarafından değerlendirilmesi yapılacak ve ardından internet sitesinden duyuru yayınlanacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)