Belediye KPSS Şartsız Bekçi ve Spor Tesis Görevlisi Alıyor

Yayınlanan personel alımı ilanında bekçi ve spor tesis görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı belirtildi.

Kamu Personeli Alımı 12.08.2018, 18:41
Belediye KPSS Şartsız Bekçi ve Spor Tesis Görevlisi Alıyor

Tekirdağ Çorlu Belediyesi tarafından yayınlanan ilanda bekçi ve spor tesis görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere toplamda 2 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 13 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuru kılavuzunda belirtilen adrese başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler arasında nüfus cüzdanı fotokopisi, 6 adet vesikalık fotoğraf, adli sicil raporu ve diploma olarak belirtilmiştir.

Bekçi ve Spor Tesis Görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında emekli olmamak, adli sicil kaydı olmamak ve görev yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemine sahip olmamak yer almaktadır. Adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavı da dahil olmak üzere herhangi bir sınav şartı aranmamaktadır.

İstihdam edilecek personel 60 gün deneme süresiyle ve 1-2 vardiyayla daimi olarak çalıştırılacaktır. Başvuruyla ilgili detaylar başvuru kılavuzunda yer almaktadır. Tekirdağ Çorlu Belediyesi spor tesis görevlisi ve bekçi alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Yıldıray KAPUCU 2 yıl önce
4 senedir özel sektörde bekcilik yapıyorum.Evliyim 3 cocuk babasıyım
Bayram şen 2 yıl önce
Sadece Tekirdağ Belediyesi olarak başvura bilir ?
Bayram şen 2 yıl önce
Sadece Tekirdağ Belediyesi olarak başvura bilir ?