Belediye KPSS Şartsız 44 Personel Alımı

Adana Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere toplamda 44 kamu işçisi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 03.08.2018, 12:16
Belediye KPSS Şartsız 44 Personel Alımı

Adana Belediyesi, kurum dışında görevlendirmek üzere işçi, personel, büro elemanı, makam şoförü, okul öncesi eğitmeni, kuaför, aşçı, hemşire, sağlık teknisyeni ve sağlık teknikeri kadrolarına 44 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 4 Ağustos 2018 tarihine kadar ekte belirtilen adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

En az lise mezunu adayların başvurabileceği ilanlarda adaylarda görev yapmak istediği mesleğe göre çeşitli özellikler aranmaktadır.

Hemşire, sağlık teknisyeni, yardımcı okul öncesi eğitmen kadrolarına lise mezunu adaylar; büro elemanı, sağlık teknikeri kadrolarına ön lisans mezunu adaylar; okul öncesi eğitmen ve büro elemanı kadrolarına da lisans mezunu adaylar başvurabilmektedir.

Başvurularda adaylardan istenilen belgeler arasında özgeçmiş ve nüfus cüzdanı fotokopisi yer almaktadır. İstihdam edilecek personeller sürekli olarak Adana Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda bulunan alanlarda çalıştırılacaktır.

Adana Belediyesi 44 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
sercan kaymaz 2 yıl önce
izmirde bekediye isci almiyor yaziklar olsun izmir belediyesi