Belediye En Az İlköğretim Mezunu 100 Personel Alımı

Tarsus Belediyesi yayınladığı personel alımı ilanında; en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği 100 kamu işçisi alacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 02.08.2018, 15:17
Belediye En Az İlköğretim Mezunu 100 Personel Alımı

Tarsus Belediye Başkanlığı tarafından yapılacak olan 100 personel alımında alımlar kamyon şoförü, elektrikçi, elektrik ark kaynakçısı, marangoz ve beden işçisi kadrolarına yapılacaktır.

100 personel alımı için başvuru yapmak isteyen adayların 7 Ağustos – 16 Ağustos tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

78 beden işçisi alımında adayların ilköğretim veya ortaöğretim mezunu olması şartı aranmaktadır. İş başvurularında herhangi bir sınav şartı aranmamaktadır.

15 kamyon şoförü alımında adaylarda ilköğretim veya lise mezunu olmak, en az C sınıfı ehliyet sahibi olmak, SRC belgeli olmak şartları aranmaktadır.

3 elektrikçi alımında adaylarda en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak şartı aranmaktadır. Başvurularda herhangi bir sınav zorunluluğu bulunmamaktadır.

2 marangoz alımında adaylarda marangozluk mesleğinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olmak, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak şartı aranmaktadır.

2 elektrik ark kaynakçısı alımı için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olmak, en az ilköğretim ve en fazla lise mezunu olmak gerekmektedir.

Tarsus Belediyesi en az ilköğretim mezunu personel alımı başvuru kılavuzu için tıklayınız..

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)