Bay Bayan Kadrolu 25 Memur Alımı (KPSS 55 Puan)

Yayınlanan ilan ile bay bayan 25 kadrolu memur alımı en az KPSS 55 puanla alınacağı duyuruldu. Alınacaklar en az lise mezunu olarak istihdamı sağlanacaktır.

Kamu Personeli Alımı 13.09.2018, 19:44
Bay Bayan Kadrolu 25 Memur Alımı (KPSS 55 Puan)

Yerel yönetim alımları arasında en az lise mezunu 25 Kamu Personeli alımı (memur alımı) bulunmaktadır. Alım yapılırken en az KPSS 55 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir. Alımlara ayrıca bay ve bayan adaylar başvuru sağlayabilecektir.

İstanbul Sultangazi Belediye Başkanlığına alınacak 25 zabıta memuru, memur, bilgisayar işletmeni ve veri hazırlama kontrol işletmeni olarak alım gerçekleşecektir.

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

Alımlara göre öğrenim durumları değişiklik göstermektedir. Herhangi bir lise, ön lisans programından mezun olmak. Ulaştırma, Karayolu Ulaşımı ve Trafik, Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak. Endüstri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği lisans programından mezun olmak. Gıda Kalite ve Sağlık Kontrol/Gıda Kalitesi ve Sağlık Kontrolü, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak. Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programından mezun olmak.

Adaylar 17 Eylül 2018 ile 2 Ekim 2018 tarihleri arasında Belediyemizin kurumsal internet sitesinde yer alan başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları gerekmektedir. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru adresi Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulv. No:54 Sultangazi/İstanbul adresindeki Sultangazi Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Zabıta memuru başvuruları şahsen yapılacaktır. Diğer memur kadrolarına başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır. Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kadrolu 25 memur alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Saime Laçin 1 yıl önce
Buraya nasıl müracat edicem

Gelişmelerden Haberdar Olun

@