Balıkesir Üniversitesi 40 Sağlık Personeli Alımı

Balıkesir Üniversitesi en az lise mezun 40 Eczacı, Diğer sağlık personeli, Hemşire ve Fizyoterapist alım ilanları yayınladı. Başvurular 8 Haziran 2018 tarihinde sona eriyor.

Kamu Personeli Alımı 04.06.2018, 01:07
Balıkesir Üniversitesi 40 Sağlık Personeli Alımı

Balıkesir Üniversitesi 2 kişi Fizyoterapist, 4 kişi Diğer Sağlık Personeli, 2 kişi Eczacı ve 32 kişi Hemşire olmak üzere toplam 40 kişi Kamu Personel Alım ilanı 25 Mayıs 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 8 Haziran 2018 kadar yapmaları gerek. Başvurular Orta Öğretim lise, Önlisans ve  Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru Şartları

Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart. Adaylarda aranan bazı şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli 40 Personel alımı için şartlar: Lise, Önlisans ve Lisans Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Ebe bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler.

Başvuru Şekli

Adaylar başvurularını web adresinde bulunan iş talep formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)