Artvin SYDV 2 Sözleşmeli Personel Alımı

Ardanuç kaymakamlığı büro görevlisi, Kemalpaşa kaymakamlığı sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için resmi duyuruları yayınladı başvurular başlamış olup 3 Temmuz 2018 tarihine kadar adaylar işlemini yapabilir.

Kamu Personeli Alımı 28.06.2018, 22:41 28.06.2018, 22:57
Artvin SYDV 2 Sözleşmeli Personel Alımı

Artvin ilinde yer alan Ardanuç ve Kemalpaşa kaymakamlığına sözleşmeli kamu personel alım ilanları yayınlandı.

Başvurular aile bakanlığının SYDV resmi internet sitesinden yapılacak olup istenen belgelerin ilgili kuruma elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Ardanuç  kaymakamlığı büro görevlisi alımı  başvuruları 2 temmuz  2018 tarihinde sona erecek olup 6 temmuz 2018 tarihine kadar istenilen evrakların teslim edilmesi gerekmektedir. Bilgisayar konusunda bilgili , 3 yıldır ehliyet sahibi, İktisadi ve idari bilimler fakültesi ile eğitim fakültesi mezunu personel istihdam edilecek başvuru için KPSSP3 puan türünden 60 puan almış olmak şartı aranıyor. Erkek personel alınacak olup bir yıldır Ardanuç ilçesinde ikamet etmiş olması gerekmektedir.


Kemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardım ve  İnceleme Görevlisi alımı  3 Temmuz 2018 tarihinde sona erecek olup 4 Temmuz 2018 tarihine kadar istenilen evrakların teslim edilmesi gerekmektedir. Lisans düzeyinden İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi bölümlerinin birinden  Siyasal bilgiler Fakültesi bölümlerinden herhangi birinden, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik danışmanlık, ve rehberlik ile sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. B sınıfı ehliyet sahibi ve aday Artvin ili  Kemalpaşa ilçesi sınırları içerisinden en az 6 ay ikamet ediyor olmalı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)