Antalya Büyükşehir Belediyesi 11 Kamu Personeli Alımı

Antalya Muratpaşa Belediyesi yayınladığı ilanda KPSS şartı olmadan 11 kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 14.07.2018, 11:01 14.07.2018, 11:54
Antalya Büyükşehir Belediyesi 11 Kamu Personeli Alımı

Antalya Muratpaşa Belediyesi; 2 çocuk gelişimcisi, 3 temizlik personeli, 4 komi, 1 garson, 1 aşçı kadrolarında istihdam etmek üzere 11 kamu işçisi alımı yapacağını açıkladı.

Başvurular 15 Temmuz 2018 saat 17.00’ye kadar Antalya Muratpaşa Belediyesi Kariyer Merkezi’ne şahsen yapılacaktır.

İstihdam edilen çocuk gelişimcisi, temizlik personeli ve aşçılar Münir Özkul Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde görev yapacakken garson ve komi ise Muratpaşa Belediyesi sosyal tesisler kapsamında plajlarda görev yapacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar arasında en az ilkokul en fazla lisans mezunu olmak yer almaktadır. Ayrıca adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, anayasal düzeni bozacak herhangi bir suçtan dolayı mahkum olmaması, görevini devamlı yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemine sahip olmaması, erkek adaylar için askerlikle ilişi olmaması istenmektedir.

Başvuruda adaylardan istenilen belgeler; nüfus cüzdan fotokopisi, sabıka kaydı, diploma fotokopisi, askerlik durum belgesi, fotoğraf 6 adet, vukuatlı nüfus kayıt örneği, ikametgah, çocuk var ise öğrenim belgesi, mesleki yeterlilik belgesi, sağlık raporu ve mesleki görevine göre ehliyet fotokopisi olarak belirtilmiştir.

Muratpaşa Belediyesi 11 kamu işçisi alımı ilan metnini incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
emine tekin 2 yıl önce
cocuk gesimi mevzunuyum acil ise ihticami var