Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 Personel Alımı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, DPB üzerinden yayınladığı ilan ile 18 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 03.07.2018, 00:07 03.07.2018, 14:14
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 Personel Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Bu ilan kapsamında farklı sayılarda mühendis, tekniker, teknisyen, büro personeli ve destek personeli alımları yapılacaktır. Alınacak personel 3 Adet Mühendis, 4 Tekniker, 2 Teknisyen, 7 Adet Büro Personeli ve 2 Adet Destek Personeli olarak memur kadrolarına istihdam edilecektir. 

Başvuru Şartları

Her bir pozisyon için özel başvuru şartları ilanda detaylı olarak ifade edilmiştir. Bunun yanı sıra tüm adayların taşımaları gereken birtakım şartlar da bulunuyor. Bu kapsamda ilk olarak adayların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmaları gereklidir. İkinci olarak kamu haklarından yasaklı olmamaları isteniyor. Erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gereklidir. Bunun yanı sıra Devlet Memurları Kanunu madde 40 ve 41’de belirtilen yaş ve öğrenim şartlarının sağlanması da talep edilmektedir.

İlanda belirtilen suçlardan ötürü adaylar mahkûm edilmiş olmamalıdır. Ayrıca adayların vardiyalı olarak veyahut da hafta sonları çalışmaya uygun bir durumlarının olması gereklidir. Buna engel sağlık durumu olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2016 KPSSP3 puanı, Ön Lisans mezunları için 2016 KPSSP93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Başvuru Formu (www.mgu.edu.tr adresinden temin edilecektir). 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi. Nüfus Cüzdan Fotokopisi. İkametgah Belgesi (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir). Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı. (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir). İstenilen Alanda Çalıştığını Gösterir Deneyim Belgesi-Yazısı ve SGK Hizmet Dökümü. Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir). Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin) (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir). Özgeçmiş ve sertifikalar ve Fotoğraf (1 Adet) olması gerekmektedir. 

Başvuru Tarihleri

Bu ilana başvurular şahsen yapılacaktır ve son başvuru tarihi 16 Temmuz 2018 olarak ilan edilmiştir. Bu tarihten sonra başvurular kabul edilmeyeceği gibi fax, posta gibi farklı yollarla yapılan başvurular da değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular neticesinde ilan edilen kadroların iki katı kadar kimse yedek olarak ilan edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)