Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı İçin Son Günler

Adnan Menderes Üniversitesi tarafından DPB aracılığıyla yayınlanan sözleşmeli hemşire alımı başvuruları için son gün 30 Nisan olarak duyurulmuştu.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2018, 11:31
Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı İçin Son Günler

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Bu ilan kapsamında 70 hemşire alımı yapılacaktır. Alınacak kişiler sözleşmeli statüde istihdam edilecek olup Adnan Menderes Üniversitesi bünyesinde çalışacaklardır. 

Başvuru Şartları
Bu ilan kapsamında lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar alınacaktır. Alımların 10’u lise mezunlarından olacak iken 60’ı ön lisans ve lisans mezunlarından olacaktır. Bunların haricinde tüm adaylar için ortak şartlar da bulunmaktadır. 

Bu şartlara göre adayların Devlet Memurları Kanunu madde 48’de yer alan şartları taşıyor olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra hiçbir SGK kolundan emeklilik ya da yaşlılık aylığının da alınmaması gerekmektedir. İlana erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilmektedir. Ancak adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları aranan şartlardandır. 

Sözleşmeli pozisyonda iken son 1 yıl içerisinde sözleşmesinin feshedilmemiş olması da şartlar arasındadır. Adayların ayrıca görevlerini yerine getirmeye engel akıl sağlığı bozukluklarının da olmaması gereklidir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
İlana başvurular şahsen Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğü’ne yapılacaktır. Son başvuru tarihi30 Nisan olarak ilan edilmiştir. Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular yapıldıktan sonra 3 gün içerisinde Üniversite’nin internet sayfasında sonuçlar açıklanacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)