Adnan Menderes Üniversitesi Hemşire Alımında Son Günler

Adnan Menderes Üniversitesi tarafından 16 Nisan tarihinde yayınlanan 70 hemşire alımı ilanına başvurular 30 Nisan tarihinde doluyor.

Kamu Personeli Alımı 25.04.2018, 22:39
Adnan Menderes Üniversitesi Hemşire Alımında Son Günler

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Adnan Menderes Üniversitesi 10’u lise mezunu 60’ı ise fakülte veya yüksekokul mezunu olmak üzere toplam 70 personel alımı yapacağını açıkladı. Bu ilan kapsamında alınacak hemşireler Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’nde istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları
Yukarıda belirtilen özel eğitim şartlarının yanı sıra ortak birtakım genel şartlar da bulunmaktadır. Bu kapsamda adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve 2016 KPSS sınavından mezuniyet durumlarına göre ilgili puan türünden puan almış olmaları gereklidir. Adayların ayrıca Devlet Memurları Kanunu madde 48’de belirtilen şartları da taşımaları gerekmektedir. 

Herhangi bir SGK kolundan emeklilik ya da yaşlılık aylığının alınmaması gerekmektedir. Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları istenmektedir. Personeller sözleşmeli pozisyonda istihdam edileceği için son 1 senelik süreçte herhangi bir kamu kurumundan sözleşmesinin feshedilmemesi gerekmektedir. Ancak unvan değişikliği sebebiyle feshedilmiş ise bu durum istisna tutulmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 30 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Adaylar başvurularını Üniversite Hastanesi’nin Başhekimliği’ne şahsen yapmalıdırlar. Posta ile gönderilecek başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır. Adayların başvuru esnasında Üniversite’nin internet adresinden indirdikleri başvuru formunu doldurmaları da gerekmektedir. Başvuru esnasında verilecek bilgi ve belgelerin doğruluğu başvuranın sorumluluğundadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)